Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 października 2018
  • wyświetleń: 4118

[FOTO] Pożar auta dostawczego przy trasie S-52 w Bielsku-Białej

Do pożaru samochodu dostawczego doszło około godziny 19:00 przy trasie S-52 w Bielsku-Białej. Sytuacja ma miejsce na drodze technologicznej wzdłuż ekspresówki nieopodal hurtowni kwiatów "Róża". Na miejscu interweniowali strażacy.

Pożar samochodu dostawczego - 3.10.2018 · fot.


Wstępnie wiadomo, że do pożaru doszło w trakcie jazdy. Kierowca dostawczego Iveco Daily zauważył, że coś niepokojącego dzieje się z samochodem. Gdy się zatrzymał komora silnika stanęła w płomieniach. W pobliżu nie było żadnych świadków, którzy mogliby użyczyć zdesperowanemu szoferowi gaśnicę.

Gdy na miejsce dotarli strażacy można było tylko dogasić wrak, który w międzyczasie spłonął doszczętnie. W czasie interwencji służb doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji - dym w znacznym stopniu ograniczył widzialność na drodze ekspresowej. Na szczęście nie doszło do żadnego groźnego zdarzenia drogowego.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA