Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 października 2018
  • wyświetleń: 1423

Policjanci szkolili dyżurnych bielskiej Straży Miejskiej

W siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyło się szkolenie dyżurnych bielskiej Straży Miejskiej. Szkolenie dla strażników przeprowadził Naczelnik Wydziału Sztabu bielskiej komendy. Dotyczyło ono funkcjonalizowania służby dyżurnej.

Szkolenie zostało zorganizowane na wniosek Komendanta Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Dotyczyło one funkcjonowania służby dyżurnej oraz wykorzystania w niej najnowszych systemów informacyjnych, służących do zarządzania siłami policyjnymi i poza-policyjnymi na terenie miasta i powiatu. Szkolenie było także okazją do wymiany doświadczeń i wypracowania kierunków wspólnych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie miasta.

Strażnicy miejscy i policjanci od lat ściśle ze sobą współpracują w tym zakresie, m.in. poprzez wspólne patrole na terenie Bielska-Białej. Szkolenie to wpisuje się w założenia interdyscyplinarnego podejścia do spraw bezpieczeństwa mieszkańców miasta opartego na współpracy bielskiej komendy z instytucjami i organizacjami, których statutowe cele skupione są na poprawie bezpieczeństwa na terenie miasta Bielska-Białej i powiatu bielskiego.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA