bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2287

[ZDJĘCIA] Zderzenie na rogu Partyzantów z Michałowicza

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 czerwca około godziny 12:10 na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza w Bielsku-Białej. Zderzyły się dwa samochody. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza
Wypadek na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza - 28.06.2018 · fot.


Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że do zdarzenia doprowadził kierowca Renault Clio, który przejeżdżał przez skrzyżowanie na wprost z ulicy 1-go Maja w stronę ulicy Michałowicza. W tym czasie na skrzyżowaniu nie działały światła. Mężczyzna nie zauważył Opla Vivaro, który poruszał się ulicą Partyzantów w stronę Szczyrku. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Dziewczynka, która podróżowała wraz dziadkiem Renaultem odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Jej życiu na szczęście nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Na miejscu pracują policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Niezbędne jest sporządzenie dokładnej dokumentacji. To zadanie czasochłonne, więc utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać około godzinę.

Wypadek na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza
Wypadek na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza - 28.06.2018 · fot.


Od rana sygnalizacja na skrzyżowaniu Partyzantów, Michałowicza i 1-go Maja płata kierowcą figle. Co jakiś czas światła wyłączają się na kilkanaście minut. Dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji. Kilkanaście minut przed tym zdarzeniem, doszło do innej, na szczęście zupełnie niegroźnej kolizji.Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.