bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4024

[KONKURS] Księgarnia Bonito.pl w Bielsku-Białej!

Artykuł sponsorowany:

Na kulturalnej mapie Bielska-Białej pojawił się kolejny, ważny element. Na parterze pasażu „Pod Orłem” przy ul. 11. listopada został otwarty punkt odbioru zamówień księgarni internetowej Bonito.pl. Każdy miłośnik książek musi odwiedzić to miejsce!

Bonito


Mieszkańcy Bielska-Białej mogą już dziś skorzystać z bogatej oferty Bonito.pl. A jest w czym wybierać. W ofercie księgarni znajduje się ponad 210 tys. produktów w rewelacyjnie niskich cenach! Są to książki, zabawki, puzzle, gry, filmy DVD i Blu-ray, płyty z muzyką, artykuły szkolne i papiernicze. Wszystkie zamówienia realizowane są ekspresowo, bez dodatkowych kosztów dostawy!

Na Klientów czekają również liczne promocje, program rabatowy „bonito.plus” oraz 5% upustu dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny.

Bonito.pl


Bielsko-Biała to 12. miasto na mapie Polski, po Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdyni, Gdańsku, Łodzi, Chorzowie, Lublinie i Rzeszowie, w którym księgarnia Bonito.pl otworzyła swój punkt odbioru zamówień. W sumie jest ich 26 i planowane są kolejne. Wszystkie cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników. Można w nich przejrzeć książki przed zakupem, odebrać zamówienia nie ponosząc kosztów dostawy. W punktach czekają też darmowe zakładki do książek, bestsellery i nowości dostępne od ręki oraz karty podarunkowe.

KonkursDo zobaczenia w bielskim punkcie Bonito.pl!