bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3705

[ZDJĘCIA] Zderzenie trzech samochodów na al. Andersa

Dziś przed godziną 9.00 na skrzyżowaniu al. Generała Władysława Andersa z łącznikiem drogi ekspresowej S-52 zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala. Kierowcy jadący tym fragmentem zachodniej obwodnicy miasta musieli liczyć się z utrudnieniami.

Kolejna poranna kolizja. Tym razem na al. Andersa - 25.06.2018 · fot.


Do zdarzenia doprowadził kierujący Fordem Fusion, który jadąc al. Andersa w stronę Mazańcowic, chciał wykonać manewr lewoskrętu na trasę ekspresową S-52 (w stronę Żywca i Katowic). Mężczyzna nie zauważył Fiata Pandy, którego kierowca jechał od strony Mazańcowic na wprost. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego Fiat zjechał ze skrzyżowania i uderzył w Renault Lagunę. Ten pojazd stał nieruchomo, a jego kierowca oczekiwał na możliwość przejazdu przez skrzyżowanie.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowe interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Kierujący Fordem i Fiatem odnieśli obrażenia ciała i trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Utrudnienia w ruchu trwały około godzinę.

Miejsce zdarzenia

ab, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.