Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4047

Wielka wyprzedaż -50% na komplety wypoczynkowe w meble Quality

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy do sklepu meble Quality, mieszczącego się w Żywcu przy ulicy Fabrycznej 19, na wielką wyprzedaż mebli wypoczynkowych z rabatem do -50% oraz do zapoznania się z promocją nawet do 20% na wybrane materace firmy Hilding.

Meble Quality


Salon meblowy Quality działa już kilka lat na rynku żywieckim i przyciąga klientów zarówno lokalnych jak i tych z aglomeracji śląskiej. Od samego początku działalności w meblach Quality skupiono się na dobrej jakości meblach i akcesoriach, które posłużą klientom przez długie lata. Nie tylko jakość produktów, ale również designerskie wzory oraz modne tkaniny odzwierciedlają najnowsze trendy w branży wyposażenia wnętrz, które salon meblowy pragnie zaprezentować swoim klientom.

W salonie znajdziemy:
  • szeroki wybór kompletów wypoczynkowych,
  • meble do: salonu, sypialni, jadalni, dzieci,
  • wysokiej jakości materace, w tym materace specjalistyczne ortopedyczno-rehabilitacyjne z 15-letnią gwarancją firmy Hilding oraz firmy PerDormire,
  • wysokiej jakości materace i akcesoria dla dzieci firmy Hevea,
  • szeroki wybór łóżek drewnianych i tapicerowanych.


W związku ze zmianą aranżacji meble Quality zapraszają do zapoznania się z ofertą wyprzedażową powystawowych kompletów wypoczynkowych z rabatem do -50%. Komplety są nowe, nieużywane, a oferta ważna tylko do wyczerpania zapasów. Dodatkowo tylko do dnia 30.06.18 w firmie Meble Quality można kupić wybrane materace firmy Hilding z aż -20% rabatem.

Meble Quality


Więcej szczegółów w salonie. Zapraszamy!
Transport na terenie Żywca i Bielska gratis
meble Quality
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel.: 33-862-21-50, 530-756-067, 502-227-794
info@pphuquality.pl
www.meble-quality.pl
www.sklep.pphuquality.pl