Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1956

Bielska Akademia Rozwoju przygotowuje kolejne szkolenie!

Artykuł sponsorowany:

Po wielkim sukcesie warsztatów z Pawłem Tkaczykiem organizatorzy Bielskiej Akademii Rozwoju ponownie stawiają na głośne nazwisko z branży marketingu. Magdalena Daniłoś poprowadzi kolejne szkolenie w ramach inicjatywy bielskiej firmy Versum i Fundacji StartUp Podbeskidzie.

Bielska Akademia Rozwoju


Cykl bezpłatnych szkoleń na Podbeskidziu
Udział w wydarzeniu będzie darmowy. Żeby jednak dostać się na szkolenie trzeba będzie wykazać się kreatywnością, bo zainteresowanie jest ogromne. Na uczestników czeka 30 darmowych miejsc - zapisy są prowadzone na stronie bielskaakademiarozwoju.pl

Skuteczny marketing B2B w social media
Najbliższe szkolenie odbędzie się już 28.06 i będzie dotyczyło głównie prowadzenia skutecznego marketingu w mediach społecznościowych. Na warsztatach Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę w zakresie prowadzenia marketingu B2B w social media, a także nauczą się tworzyć kreatywne i angażujące treści.

Prowadząca, Magdalena Daniłoś, znana jest ze swojej pasji do video-marketingu, jest współzałożycielką jednej z pierwszych tego typu agencji w Polsce - OFFON Agency. Ponadto jest blogerką, wykładowcą akademickim, trenerem z obszaru mediów społecznościowych oraz autorką wielu publikacji na temat budowania komunikacji dla marek w dobie nowych mediów. Jej książka - „Video marketing nie tylko na YouTube” - będąca pierwszą w Polsce pozycją dotyczącą video marketingu B2B, niemal natychmiast stała się bestsellerem.

Misja - dzielić się wiedzą
Projekt Bielskiej Akademii Rozwoju powstał w odpowiedzi na potrzeby podbeskidzkiego rynku. Głównym celem organizatorów jest poszerzenie praktycznej wiedzy z obszarów marketingu, sprzedaży, obsługi klienta oraz zarządzania kadrami, które później zostaną wykorzystane do rozwoju lokalnych przedsiębiorstw.

Nauka na własnych błędach jest bolesna i kosztowna - mówi Sebastian Maśka, współzałożyciel firmy Versum. - W naszym regionie istnieje wiele firm o niewykorzystanym potencjale, które bez problemu mogłyby konkurować z najlepszymi w swojej branży. Przez działania Bielskiej Akademii Rozwoju chcemy przyczynić się do zwiększenia ich konkurencyjności na rynku - zaznacza.

Potrzeba kontaktu z praktykami i specjalistami jest kluczowa, by zachować konkurencyjność na rynku. Trzeba się nieustannie rozwijać, być na bieżąco. Bez dostępu do informacji, wiedzy, odpowiednich ludzi, jest to niezwykle trudne. Dlatego postanowiliśmy działać - dodaje Wojciech Bachta, założyciel Fundacji StartUp Podbeskidzie.

Organizatorami projektu jest bielska firma Versum oferująca oprogramowanie do zarządzania salonami kosmetycznymi, fryzjerskimi i SPA. W portfolio firmy znajduje się ponad 26 000 specjalistów z Polski i świata, którzy każdego dnia umawiają średnio 55 tysięcy wizyt przez system i aplikację Moment.pl. Firma postanowiła zaangażować się w przedsięwzięcie dzieląc się swoim know-how, wspierając innych w niełatwej drodze do osiągnięcia sukcesu. Wsparciem dla Versum jest Fundacja StartUp Podbeskidzie, której misją jest promowanie przedsiębiorczości wśród bielszczan.

Wszystkie szkolenia prowadzone w ramach Bielskiej Akademii Rozwoju są i będą bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na stronie bielskaakademiarozwoju.pl.