Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6420

[ZDJĘCIA, WIDEO] Czołówka motocyklisty z autem na Szerokiej

Do zdarzenia doszło w piątek, 15 czerwca kilka minut przed godziną 22:00 na ulicy Szerokiej w Bielsku-Białej. Motocyklista zderzył się tam czołowo z samochodem osobowym. Młody mężczyzna doznał urazu ręki i trafił do szpitala. Okoliczności tego wypadku nie są do końca jasne.

Wypadek na Szerokiej - 15.06.2018 · fot.


Główne zastrzeżenia budzi oznakowanie remontowanego odcinka ulicy Szerokiej, gdzie doszło do wypadku. Kierowca Opla jechał drogą jednokierunkową pod prąd i w chwili zdarzenia znalazł się na pasie ruchu motocyklisty. Kierujący nie mógł wiedzieć o tym, że jedzie drogą jednokierunkową, ponieważ oznakowanie w tym miejscu jest niekompletnie co doskonale widać na załączonym filmie. Znaki informujące o drodze jednokierunkowej są ustawione tylko od strony ulicy Bystrzańskiej. Jadąc ulicą Szeroką od strony Akadami Techniczno-Humanistycznej w stronę ulicy Bystrzańskiej, nie ma kompletnego oznakowania (brakuje znaku B-2 "zakaz wjazdu" - przyp. red.)

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, które ze względu na wstępne obrażenia motocyklisty zakwalifikowano jako wypadek drogowy.Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA