Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 czerwca 2018
  • wyświetleń: 8594

Podziękowania dla bielszczan, którzy pomogli dzieciom z autokaru

W miniony wtorek mieszkańcy dwóch nieruchomości z ulic Architektów i Braterskiej przyjęli do swoich domów dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jaworznie. Młodzież jechała autokarem, który wpadł do rowu.

autobus w rowie
Podziękowania dla bielszczan, którzy pomogli dzieciom z autokaru · fot.


Do zdarzenia doszło w miniony wtorek. Kierowca autobusu przewożącego dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Jaworznie, wracające z wycieczki szkolnej do Węgierskiej Górki, zaufał wskazaniom nawigacji samochodowej i wjechał w wąską ulicę Architektów. Niestety na jednym z lokalnych skrzyżowań pojazd wpadł do rowu. Na pomoc przybyli okoliczni mieszkańcy, którzy przyjęli dzieci do swoich domów.

- Serdeczne podziękowania dla przemiłych Mieszkańców z ul. Architektów 68 oraz ul. Braterskiej 108 (firma FONKA) w Bielsku - Białej za pomoc, troskę i okazaną opiekę podczas niefortunnego zdarzenia jakie miało miejsce w trakcie powrotu z wycieczki szkolnej w dniu 12 czerwca 2018 r. składają uczniowie klasy 1a oraz 4a - integracyjnych wraz z rodzicami i wychowawcami ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie - publikujemy podziękowania, które zobowiązaliśmy się umieścić na naszym portalu.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA