bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 czerwca 2018
  • 19 czerwca 2018
  • wyświetleń: 18453

[ZDJĘCIA] Strefa kibica wypełniona po brzegi! Bielszczanie oglądają MŚ

Z okazji największego piłkarskiego wydarzenia na świecie, na parkingu przy Stadionie Miejskim powstała strefa kibica z dużym telebimem! Zobaczymy na nim 64 spotkania MŚ 2018, w tym oczywiście mecze "biało-czerwonych"! Podczas meczu grupowego Polska - Senegal w bielskiej strefie kibica zgromadziło się blisko 1000 kibiców!

Mecz Polska - Senegal w strefie kibica - 19.06.2018 · fot.


Strefa kibica jest dostępna na 30 minut przed każdym meczem, a oprócz samej transmisji meczu na telebimie o wymiarach 3 x 4 metry znajdzie się w niej wiele atrakcji - m.in. strefy dla dzieci i mam, punkty gastronomiczne i dmuchańce.

Pod zadaszeniem w namiocie miejsca siedzące znajdzie około 400 osób. Dodatkowo pod chmurką zostanie dostawionych około 200 miejsc siedzących. Pozostałe osoby będą musiały oglądać mecze na stojąco.

Loading...


Organizatorzy strefy z firmy "Po świecie kuchni" zapowiadają, że będą ściśle przestrzegać, aby w strefie kibica maksymalnie przebywało 999 osób. Strefa kibica będzie zamykana pół godziny po ostatnim meczu.

Strefa kibica przy bielskim stadionie prawie gotowa - 13.06.2018 · fot.


Więcej szczegółów na Facebooku - Strefa Kibica Bielsko-Biała.

strefa kibica

ab, BM, sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.