Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 czerwca 2018
  • 14 czerwca 2018
  • wyświetleń: 16395

Miała być strzelanina i napad na stację, było wielkie nieporozumienie

Wczoraj wieczorem bielscy policjanci otrzymali zgłoszenie o strzelaninie na tyłach stacji benzynowej przy ul. Bystrzańskiej. Okazało się, że alarm choć w dobrej wierze, okazał się fałszywy.

Strzelanina na Bystrzańskiej - 12.06.2018
Działania służb przy ulicy Bystrzańskiej - 12.06.2018 · fot.


Z informacji do jakich dotarł portal bielsko.info wynika, że przy ulicy Przedwiośnie żołnierze mieli zajęcia z pozoracji pola walki na terenach znalezionych nieopodal stacji benzynowej. Ktoś zadzwonił i poinformował policję, że doszło do napadu i padły strzały. Policjanci nie zbagatelizowali tego zgłoszenia i na miejsce udały się wszystkie wolne patrole. Wszystko wyglądało bardzo groźnie.

Żołnierze mieli wszystkie niezbędne pozwolenia i nie doszło do złamania prawa - tę informację potwierdza nam mł. asp. Ilona Michalczyk z KMP w Bielsku-Białej. Przez ponad godzinę ulica Przedwiośnie była zablokowana. Utrudnienia występowały również na ulicy Bystrzańskiej, gdzie prawy pas ruchu został zablokowany.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA