Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1438

Młodzi bielszczanie zaprezentowali swoją wizję województwa - wideo

Dziś przed południem na placu Bolesława Chrobrego odbył się happening zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Fundację Pozytywnych zmian w ramach inauguracji wojewódzkiego "Programu dla młodych".O godzinie 11.30 na placu Chrobrego rozpoczął się happening inaugurujący akcję "Program dla młodych" Zaproszona młodzież wykonała na dużej tablicy kolaż - wizję województwa śląskiego i samego "Programu" oczami młodych.

Celem "Programu dla młodych" jest zachęcenie młodzieży do angażowania się w życie publiczne. Program koncentruje się on na działaniach, mających inspirować młodych, pomagać im w budowaniu relacji z różnymi środowiskami. Ma on także wspierać młodych ludzi w zdobywaniu umiejętności, doświadczeń, odkrywaniu oraz pielęgnowaniu swoich pasji.

Wśród propozycji, które wpisano w "Program" znalazły się m.in. mecenat dla młodych, Młodzieżowa Akademia Umiejętności, projekty współpracy z organizacjami pozarządowymi, środowiskiem seniorów, partnerami międzynarodowymi.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA