Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3860

Policjanci z drogówki zatrzymali motocyklowego przestępcę

Policjanci z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy zatrzymali kierującego motocyklem, który łamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.00. Policjanci pilnujący bezpieczeństwa i porządku na drogach powiatu bielskiego w patrolu motocyklowym zwrócili uwagę na motocykl, którego stan techniczny budził zastrzeżenia. Zatrzymali do kontroli 37-letniego kierującego jednośladem.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, bowiem w czasie sprawdzenia motocykla okazało się, że jego stan techniczny nie pozwala na dalsze użytkowanie i zatrzymali dowód rejestracyjny. Jak się okazało kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zostały mu one zabrane za jazdę "na podwójnym gazie" niespełna rok wcześniej. Sąd orzekł wówczas wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów, którego złamanie jest przestępstwem. Teraz grozi mu nawet do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA