Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 10141

21-latek mówił dzieciom, że wstał z grobu. Trafił na izbę wytrzeźwień

Pijany mężczyzna, przebywając na terenie cmentarza parafialnego w Komorowicach Krakowskich, mówił dzieciom z pobliskiej szkoły, że... wstał z grobu. Do nietypowego zdarzenia doszło w minioną środę przy ulicy Św. Jana Chrzciciela.

Jak wynika z informacji przekazanych przez świadków zdarzenia, mężczyzna przebywający na terenie cmentarza parafialnego w Komorowicach, zaczepiał dzieci, które bawiły się na terenie Szkoły Podstawowej nr 29. Nekropolia bezpośrednio graniczy z terenem placówki oświatowej.

Mężczyzna miał przekazać dzieciom, że... wstał właśnie z grobu i zamierza niebawem do niego powrócić. Nauczyciele zawiadomili o tym fakcie policję.

- W rejonie cmentarza zabłąkał się mocno nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego i panujący upał, ze względów bezpieczeństwa został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej. Na miejscu policjanci nie stwierdzili, żeby 21-latek popełnił czyn zabroniony - poinformował asp.szt. Roman Szybiak z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA