Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3641

Klubokawiarnia Happiness Cafe&Bar zaprasza!

Artykuł sponsorowany:

Happiness cafe&bar to mała rodzinna firma stworzona z myślą o wszystkich, którzy nie tylko chcą spróbować wysokiej jakości naturalnych produktów, ale również poprzez atmosferę miejsca, poczuć się dobrze. Źródłem naszej filozofii a zarazem główną motywacja jest ogólne pojęcie szczęścia.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, do dzielenia się nie tylko wiedzą w temacie zdrowego odżywiania, ale również ogólnego pozytywnego stylu życia. Inspiruje nas natura. Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość, chcesz spędzić wyjątkowe chwile w przyjaznej, domowej atmosferze lub chcesz podzielić sie swoja pasją "Happiness" to miejsce dla ciebie.Oferujemy również kameralne koncerty, oraz możliwość zorganizowania uroczystości /spotkania biznesowego itp. Odwiedź nas i pozwól się zaskoczyć.

Happiness cofe& bar


JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ, 9 CZERWCAhappy


Bartas Szymoniak - wokalista i BEATBOXER. Absolwent wydziału Jazzu AM w Katowicach, laureat „Idola” oraz frontman grupy SZTYWNY PAL AZJI. Twórca tzw. BEATROCKA - rozbudowanej formy BEATBOXU polegającej na tworzeniu kompozycji na żywo własnym aparatem mowy a następnie zapętlaniu ich na tzw. LOOPER. Bartas tworzy własne teksty. Towarzyszy mu jedynie wokalista i multiinstrumentalista-Michał Parzymięso.


Od 14 czerwca do 15 lipca 2018 r. strefa kibicaHappy


ODWIEDŹ NAS ONLINE
happinessbielsko.com/
www.facebook.com/cafebar17

--
Happiness cafe & bar
ul. Cieszyńska 2
43-300 Bielsko-Biała
tel. 790 897 333

Godziny Otwarcia
Pon-Czw: 11:00 - 22:00
Pt-Sob: 11:00 - 23:00
Ndz: 11:00 - 22:00