Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3144

Dodatkowy termin przyjmowania kandydatów do służby w policji

W związku z kończącym się rokiem szkolnym, Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej odnotowała większe zainteresowanie absolwentami szkół średnich podjęciem służby w policji. W związku z tym uruchomiono dodatkowy termin przyjmowania kandydatów.

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej informuje, że począwszy od dnia 07.06.2018 roku Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej będzie dodatkowo przyjmował osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji w każdy czwartek do godziny 18.00.

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2017/2018 i wynikającym z tego zwiększonym zainteresowaniem absolwentów szkół średnich podjęciem służby w policji, kandydaci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00, a w każdy czwartek do godziny 18.00 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812-15-02, pok. B-123.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA