Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1557

Miał przy sobie 15 gramów marihuany. Może trafić za kraty

Nerwowe zachowanie 20-latka z powiatu żywieckiego zwróciło uwagę policjantów z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej patrolujących os. Beskidzkie w ramach służb ponadnormatywnych, finansowanych przez miasto. Przeczucie ich nie zawiodło, mężczyzna posiadał blisko 15 gramów marihuany.

W niedzielę policjanci zatrzymali mężczyznę na parkingu przy ulicy Babiogórskiej w Bielsku-Białej. Uwagę patrolu zwróciło nerwowe zachowanie się mężczyzny, który najpierw widząc policjantów próbował skryć się w zaparkowanym pojeździe, a kiedy mundurowi go legitymowali podjął nieudaną próbę ucieczki.

Jak się okazało miał powód, aby chcieć uniknąć kontroli, gdyż posiadł przy sobie marihuanę. Środki odurzające zabezpieczono, a ich posiadacz część długiego weekendu spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa narkotykowego, za które może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA