Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 maja 2018
  • wyświetleń: 13500

Pechowy zakup Audi i nocny pożar z pozdrowieniami dla czytelników

Jeden zastęp JRG-1 w Bielsku-Białej, interweniował w niedzielę późnym wieczorem na ulicy Żywieckiej, gdzie doszło do pożaru komory silnika w samochodzie osobowym. Sytuację udało się błyskawicznie opanować. Kierowca Audi może mówić o dużym pechu. Samochód zakupił 40 minut wcześniej w Wiśle.

Nocny pożar Audi na Żywieckiej - 28.05.2018 · fot.


Ogień udało się ugasić za pomocą pięciu podręcznych gaśnic. Strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia po krótkiej chwili, dogasili płomienie. Samochód przepchnięto na pobliski parking, gdzie nad ranem przyjedzie po niego laweta. Ogień nie wyrządził dużych strat. Samochód udało się później odpalić, ale właściciel nie będzie ryzykować dalszej jazdy.

Piotr, świeżo upieczony właściciel Audi S4 wyraził zgodę na upublicznienie wizerunku. To stały czytelnik lokalnych portali. Samochód kupił zaledwie 40 minut wcześniej w Wiśle. Zdążył dojechać do Bielska-Białej i samochód zapalił się w trakcie jazdy. W czasie działań służb ruch na ul. Żywieckiej był zablokowany. Utrudnienia trwały około 30 minut.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA