Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2561

Wiceprezydent został prezesem Stowarzyszenia "Region Beskidy"

26 kwietnia podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia "Region Beskidy", po piętnastu latach, Zbigniew Michniowski zwrócił się z wnioskiem o zwolnienie z funkcji prezesa. Na wniosek Zbigniewa Michniowskiego, Walne Zebranie Członków powierzyło w głosowaniu funkcję prezesa Stowarzyszenia Przemysławowi Kamińskiemu, zastępcy prezydenta Bielska-Białej

kamiński
Wiceprezydent Przemysław Kamiński został prezesem Stowarzyszenia "Region Beskidy" · fot.


Na wniosek Zbigniewa Michniowskiego, Walne Zebranie Członków powierzyło w głosowaniu funkcję prezesa Stowarzyszenia Przemysławowi Kamińskiemu, zastępcy prezydenta Bielska-Białej. W spotkaniu i głosowaniu uczestniczyli także przedstawiciele czeskiej strony Euroregionu na czele z Evą Richtrową, która przez kilka lat była burmistrzem Frydka-Mistka i prezesem czeskiego stowarzyszenia "Region Beskydy", a po przekazaniu funkcji została Honorowym Członkiem Stowarzyszenia "Region Beskidy".

Zbigniew Michniowski przekazując prezesurę Przemysławowi Kamińskiemu życzył mu satysfakcji z nowej funkcji oraz dobrej współpracy z pozostałymi członkami Zarządu i zespołem biura. Nowy prezes zadeklarował, że "będzie godnie reprezentować tą jakże ważną organizację dla promocji Beskidów i umacniać współpracę z Partnerami z Czech i Słowacji.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA