bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2018
  • 25 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1815

Bielsko-Biała za 15 lat. Tym razem swoją wizję przedstawią młodzi

Za nami:

Razem Podbeskidzie zaprasza na debatę, której tematem będzie przyszłość Bielska-Białej. Debata pt. "Bielsko-Biała za 15 lat oczami młodych" odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 17:30 w sali NOT przy ulicy 3 Maja 10.

debata
Bielsko-Biała za 15 lat. Tym razem swoją wizję przedstawią młodzi · fot.


- Spotkanie to, mamy nadzieję, otworzy cykl debat na temat naszego miasta. W dyskusji wezmą udział zaproszeni goście oraz publiczność, którą gorąco namawiamy do aktywnego udziału poprzez nie tylko zadawanie pytań, ale również wyrażanie własnej opinii - informuje Jarosław Hess z partii Razem.

W debacie udział wezmą:
  • Katarzyna Gasparska - absolwentka filologii polskiej, medialnej z podstawami dziennikarstwa na ATH w Bielsku-Białej, członkini Zarządu Okręgu Podbeskidzie Partii Razem, współorganizatorka Czarnych Protestów.
  • Zuzanna Gąsiorek - uczennica LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej, klasy o profilu humanistycznym; zwyciężczyni (wraz ze swoim zespołem) DeBBat oksfordzkich 2018 w Bielsku-Białej; wolontariuszka, uczestniczka projektu redakcjaBB.
  • Mateusz Smyrski - uczeń I LO im. Kopernika w Bielsku-Białej. Członek Stowarzyszenia Niezależni.BB, aktywista społeczny, działacz na rzecz praw człowieka w Amnesty International. Zainteresowany polityką, muzyką i sprawami lokalnymi.
  • Angelika Ogrocka - absolwentka filologii polskiej z edytorstwem oraz informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Choć pracuje w Bielsku-Białej, na stałe mieszka w Skoczowie. Działa w lokalnych stowarzyszeniach: Towarzystwie Miłośników Skoczowa, Dyskusyjnym Klubie Filmowym "Piekiełko" oraz Polskim Czerwonym Krzyżu.


Debatę poprowadzi:
  • Dominik Kaczmarczyk - redaktor naczelny oraz główny koordynator projektu redakcjaBB, zaangażowany również w działalność fundacji Zróbmy.To. Antropolog kulturowy, od czasu do czasu praktykujący wolontariusz ekologiczny.


Link do wydarzenia: podbeskidzie.partiarazem.pl/2018/04/17/debata-bielsko-biala-15-oczami-mlodych/ na FB: www.facebook.com/events/161497941189230/

KIEDY: 25.04.2018 r. o godzinie 17:30
GDZIE: sala NOT przy ulicy 3 maja 10

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.