bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 23 kwietnia 2018
 • 26 kwietnia 2018
 • wyświetleń: 3652

Zabezpiecz swój samochód. Zobacz jak to zrobić!

Artykuł sponsorowany:

Troska o Twój samochód spędza Ci sen z powiek? Dbasz o jego stan techniczny i wizualny jak tylko potrafisz? Kontrolujesz sprawność techniczną, pamiętasz o konserwacjach, dbasz o lakier by nie matowiał i nie rysował się zbyt łatwo? Pielęgnujesz jego wewnętrzną tapicerkę i polerujesz lakier, by służył Ci jak najdłużej w bardzo dobrym stanie - a niestety za każdym razem, pomimo Twoich starań i włożonego wysiłku, warunki atmosferyczne, środowisko, sąsiedzi parkujący zbyt blisko Twojego samochodu sprawiają, że Twój samochód wygląda na zaniedbany? Firma Fryda z Bielska ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które pomoże Ci zapomnieć o Twoim problemie!

Fryda - pokrowce samochodowe


Fryda - pokrowce samochodowe


Jeżeli:
 • nie posiadasz garażu, Twój samochód jest często zakurzony, parkujesz pod drzewami z których liście, żywica lub ptasie odchody zanieczyszczają lakier,
 • często podróżujesz pozostawiając samochód na lotniskowych parkingach,
 • parkujesz pod blokiem na osiedlowym parkingu, gdzie wandalizm i kradzieże nie są nikomu obce,
 • najzwyczajniej martwią Cię nieoczekiwane zjawiska atmosferyczne w postaci porywistych wiatrów i gradów.


Zamiast liczyć na szczęście i ewentualne wypłacenie szkody z ubezpieczenia - sam postaraj się o wewnętrzny spokój i spróbuj uchronić swój kochany samochód przed niechcianą utratą jakości i dobrego wizerunku.

Firma Fryda ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, abyś mógł przestać martwić się o swój samochód, kiedy zostawiasz go na parkingu pod chmurką, na chodniku koło osiedla lub pod domem to warto zdecydować się na zakup plandeki samochodowej firmy Kegel-Błażusiak. To dobry i sprawdzony przez setki kierowców pokrowiec, który pomógł rozwiązać szereg problemów. Z pokrowców korzystają nie tylko osoby bez garażu ale również posiadacze samochodów luksusowych lub zabytkowych, przedsiębiorcy dla których samochód jest źródłem utrzymania oraz wczasowicze, którzy muszą pozostawić auto na lotniskowym parkingu.

Jedna plandeka rozwiąże następujące problemy:

 • chroni auto przed zabrudzeniem przez ptasie odchody oraz żywicę, soki i liście drzew itp.
 • pokrowiec ogranicza korozję oraz zabezpiecza przed wżerami, blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych samochodu
 • może zabezpieczyć samochód przed wandalami - konieczność usunięcia plandeki powinna zniechęcić tego typu osoby (większość aktów wandalizmu dokonywanych jest na przypadkowych samochodach)
 • zmniejsza ryzyko kradzieży - zakryty samochód może być mniej atrakcyjnym celem dla potencjalnego złodzieja
 • plandeka jest tańsza niż płatne miejsce parkingowe, stały monitoring samochodu oraz ubezpieczenie AC


Masz podobny problem? Doskonałe plandeki marki KEGEL-BŁAŻUSIAK kupisz w: Bielsku-Białej ul. Żywiecka 91 - wjazd na parking od ulicy Krasickiego lub w sklepie internetowym fryda.com.pl

Sprawdzona plandeka samochodowa:


Sami jesteśmy użytkownikami pokrowców KEGEL-BŁAŻUSIAK i wielokrotnie mogliśmy się przekonać jak wygodne są w użytkowaniu a przede wszystkim jak dobrze zabezpieczają samochód. Zacznijmy od zakładania - plandeki KEGEL-BŁAŻUSIAK bardzo łatwo, wygodnie i szybko się zakłada (nawet jednej osobie). Pokrowiec wystarczy naciągnąć na samochodzie a następnie zaciągnąć ściągacz znajdujący się w jego dolnej części i związać nadmiar sznurka. W przypadku niektórych samochodów nie trzeba nawet składać lusterek (zawsze natomiast należy zdjąć antenę). Zobacz film:Fryda - pokrowce samochodowe


Skuteczność pokrowca


O skuteczności pokrowca mogliśmy się przekonać, kiedy zostawiliśmy samochód na 2 tygodnie na dużym parkingu koło lotniska. Po powrocie ściągnęliśmy pokrowiec z samochodu i naszym oczom ukazało się... no właśnie nic. Samochód był czysty - w przeciwieństwie do innych aut stojących obok. Nie było na nim śladów ptasich odchodów oraz liści drzew, było na nim również zdecydowanie mniej kurzu i zabrudzeń. Istotny jest również fakt, że pokrowiec był na samochodzie w takim stanie w jakim go zostawiliśmy (plandeka nie została zerwany przez wiatr).


Dlaczego warto wybrać plandekę marki KEGEL-BŁAŻUSIAK?
Na polskim rynku dostępnych jest bardzo wiele plandek samochodowych - jedne są tanie ale słabe i nie zapewniają odpowiedniego mikroklimatu pod płachtą. Inne markowe pokrowce są dobre, ale ich cena jest bardzo wysoka. Firmie KEGEL-BŁAŻUSIAK udało się uzupełnić brakującą na rynku niszę tworząc bardzo dobrą plandekę w atrakcyjnej cenie. Pokrowce na samochody marki KEGEL-BŁAŻUSIAK wykonane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza pod pokrowcem oraz umożliwia odparowanie nagromadzonej pod nim wilgoci. Dzięki temu samochód można przechowywać pod plandeką nawet przez dłuższy czas. Z nieprzemakalnej membrany wykonana jest cała górna część plandeki natomiast boki pokrowca uszyto z trudno przemakalnych materiałów wysoko paro-przepuszczalnych.

Warto dodać, że plandeki samochodowe marki KEGEL-BŁAŻUSIAK objęte są 30 miesięczną gwarancją! Z pewnością jest to pokrowiec wielosezonowy, który będzie służył przez wiele lat. Plandeka jest bardzo lekka, po złożeniu ma małe wymiary a dodatkowo zapakowana jest w praktyczną torbę, która może służyć do przechowywania i transportu!

Fryda - pokrowce samochodowe


Idealnie dopasowana!
Pokrowce na samochody marki KEGEL-BŁAŻUSIAK produkowane są w wielu różnych rozmiarach na różne typy samochodów (sedan, hatchback, kombi, SUV/off-road, coupe, MiniVan a nawet Vany, Pick Up’y oraz karawany pogrzebowe!) - dzięki temu masz pewność, że pokrowiec będzie idealnie pasował do Twojego samochodu. W zdecydowanej większości pokrowiec wygląda jak szyty na miarę i zakrywa auto w całości, dzięki czemu nie tylko świetnie się prezentuje ale i lepiej zabezpiecza samochód.


Plandekę można kupić w Salonie przy ulicy Żywieckiej 91 lub TUTAJ. (Wystarczy tylko wybrać markę i model swojego samochodu).


Oddział Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 91 - wjazd na parking od ulicy Krasickiego
www.fryda.com.pl
Telefon: 881 703 703, 33 822 95 85
E-mail: bielsko@fryda.com.pl

Pracujemy:
Poniedziałek - Piątek: 8 -17
Sobota: 8 -14

FRYDA

43-300 Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 91

tel. 33 822 95 85
kom. 881 703 703