bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2469

Zatrzymanego poszukiwanego listem gończym. Miał amfetaminę

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Sprawca był poszukiwany przez sąd za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe. W czasie jego przeszukania śledczy zabezpieczyli ponad 10 porcji odurzających amfetaminy. Za przestępstwo to zatrzymanemu grożą teraz kolejne 3 lata za kratami.

Kryminalni uzyskali informację, z której wynikało, że poszukiwany listem gończym 32-latek może przebywać w centrum Bielska-Białej. We wtorek nad ranem mężczyzna wpadł w zaplanowaną przez policjantów zasadzkę na bielskiej ul. 1-go Maja.

Podczas jego przeszukania śledczy odnaleźli ponad 10 porcji odurzających amfetaminy. Mężczyzna był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe - posiadanie znacznych ilości środków odurzających, za co sąd skazał go na karę roku pozbawienia wolności. Za obecne przestępstwo grożą mu kolejne 3 lata za kratami. Zatrzymany trafił już do aresztu śledczego, gdzie poczeka na kolejny wyrok.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.