bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1715

Bielska Akademia Rozwoju: warsztaty z dziedziny marketingu

26 kwietnia w Bielsku-Białej odbędą się pierwsze warsztaty dla osób chcących zdobyć wiedzę z dziedziny marketingu. Naszpikowane merytoryką i praktycznymi wskazówkami, prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Udział jest nieodpłatny, jednak o miejsce na warsztatach trzeba będzie powalczyć. Zainteresowanie jest ogromne.

Startup Podbeskidzie
fot.


Dzięki współpracy bielskiego startupu VERSUM i Fundacji StartUp Podbeskidzie, w tym roku do Bielska-Białej przyjadą renomowani praktycy biznesu z różnych dziedzin. Na pierwszym szkoleniu, planowanym na 26 kwietnia, zostaną poruszone zagadnienia w obszarze obsługi klienta. To czynnik, który w wielu firmach stał się głównym elementem strategii i budowania przewagi konkurencyjnej. Zajęcia te, w ramach Bielskiej Akademii Rozwoju (BAR), poprowadzi Paweł Tkaczyk - jeden z najbardziej rozpoznawalnych marketingowców w Polsce. Kto jeszcze go nie zna, powinien szybko nadrobić zaległości.

Na zainteresowanych czeka 30 miejsc. Osoby chętne muszą zgłosić się do 22.04.2018r. wypełniając formularz rejestracyjny na stronie www.bielskaakademiarozwoju.pl. Kapituła złożona z organizatorów wybierze 30 uczestników.

Potrzeba na tego typu działania wspierające przedsiębiorców lokalnie wynikła bezpośrednio z rozmów z bielskimi firmami. Sam założyciel Fundacji StartUp Podbeskidzie, Wojciech Bachta, prowadzi w Bielsku-Białej firmę IT - Da Vinci Studio. - Potrzeba kontaktu z praktykami, specjalistami jest kluczowa, by zachować konkurencyjność na rynku. Trzeba się nieustannie rozwijać, być na bieżąco. Bez dostępu do informacji, wiedzy, odpowiednich ludzi, jest to niezwykle trudne. Dlatego postanowiliśmy działać - mówi Bachta.

akademia rozwoju


Partnerem BAR jest VERSUM, startup z Bielska-Białej oferujący aplikację Moment do rezerwowania wizyt w salonach urody w Polsce i zagranicą. Zatrudnia obecnie 75 osób i cały czas dynamicznie się rozwija. Podbija kolejne rynki światowe. VERSUM postanowiło zaangażować się w przedsięwzięcie dzieląc się swoim know-how, wspierając innych w niełatwej drodze do osiągnięcia sukcesu. - Nauka na własnych błędach jest bolesna i kosztowna - mówi Sebastian Maśka, współzałożyciel firmy VERSUM. I dodaje: - W naszym regionie istnieje wiele firm o niewykorzystanym potencjale, które bez problemu mogłyby konkurować z najlepszymi w swojej branży. Przez działania BAR chcemy przyczynić się do zwiększenia ich konkurencyjności na rynku.

Głównym celem BAR jest poszerzenie kompetencji i praktycznej wiedzy przedsiębiorców (obecnych i przyszłych), a tym samym - zwiększenie potencjału i konkurencyjności podbeskidzkich firm. Lepsza znajomość najnowszych technologii i śledzenie trendów, które w najbliższej przyszłości będą wpływać na kształt komunikacji marketingowej, sprzedaży, obsługi klienta oraz zarządzania kadrami - to tylko kilka obszarów, które planują zgłębiać na szkoleniach w ramach Bielskiej Akademii Rozwoju. 

DLA KOGO? Dla osób chcących poszerzyć swoją podstawową lub średnio zaawansowaną wiedzę w zakresie marketingu
JAK SIĘ ZGŁOSIĆ? Wypełniając formularz rejestracyjny na www.bielskaakademiarozwoju.pl/
KIEDY? Zgłoszenia do 22.04.2018r. Warsztaty: 26.04.2018r.
GDZIE? Bielsko-Biała; szczegóły zostaną przekazane uczestnikom
UDZIAŁ BEZPŁATNY. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.
ORGANIZATORZY: VERSUM (fb.com/versumkariera) oraz StartUp Podbeskidzie (fb.com/StartupPodbeskidzie/)
KONTAKT: akademia@startuppodbeskidzie.pl

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.