bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2018
  • 20 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2657

Publiczny Różaniec w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków

Za nami:

W piątek 20 kwietnia o godzinie 18.30 na placu Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej odmówiony zostanie "Publiczny Różaniec" w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków. Wydarzenie organizują Elitarni Beskidy oraz Stowarzyszenie Aktywnych Polaków.

Loading...


Akcja miała miejsce już w około 20 miastach Polski. Chętnie włączają się w nią wszystkie pokolenia Polaków - ludzie młodzi i starsi, rodziny, zorganizowane wspólnoty, stowarzyszenia i fundacje - tak też i będzie tym razem w Bielsku-Białej.

Organizacją Publicznego Różańca zajęli się Elitarni Beskidy (komórka Fundacji Życie i Rodzina działająca na terenie diecezji bielsko-żywieckiej) wraz ze Stowarzyszeniem Aktywnych Polaków.

- Odnowa moralna jest Polsce bardzo potrzebna. Coraz częściej zauważamy jak społeczeństwo jest mocno podzielone, zlaicyzowane i zobojętnione na pomoc i krzywdę drugiego człowieka. 20 kwietnia chcemy przez ręce Matki Bożej wypraszać łaskę dobrego i odważnego społeczeństwa. Utworzyć wspólnotę ludzi, którzy nie są obojętni na sytuację Polski i są gotowi na jej budowanie na Bożym fundamencie. Tworzymy Polskę, poczujmy się za Nią odpowiedzialni - mówią organizatorzy modlitwy.

Strona wydarzenia na Facebooku.

publiczny różaniec

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.