bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2722

Dwaj chuligani uszkodzili samochody na ulicy Słowackiego

Dwaj mężczyźni uszkodzili samochody zaparkowane przy bielskiej ul. Słowackiego. Chwilę później chuligani byli już w rękach strażników miejskich. 36-letni bielszczanin i jego 25-letni wspólnik zostali przekazani w ręce policjantów. Grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Z własnej kieszeni będą też musieli uregulować szkody, które spowodowali swoim chuligańskim wybrykiem.

Do zdarzenia doszło w o piątek około 3.00. Nietrzeźwi mężczyźni kopniakami wybili szyby w oplu i fiacie. Spowodowali szkody, które sięgają blisko 500 zł. Chwilę później sprawcy zostali ujęci przez strażników miejskich i przekazani w ręce wezwanych na miejsce policjantów.

Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki blisko 2 promili alkoholu. Przewieziono ich do izby wytrzeźwień. Za wykroczenia, których się dopuścili grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Z własnej kieszeni będą też musieli uregulować uszkodzenia, które spowodowali.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.