bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3501

[ZDJĘCIA] Zderzenie osobówek na Żywieckiej, trzy osoby w szpitalu

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 13:30 na ulicy Żywickiej w Bielsku-Białej. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Zderzenie dwóch osobówek na Żywieckiej - 13.04.2018 · fot.


Jak nieoficjalnie wiadomo, do zderzenia doprowadził kierowca Fiata Pandy, który jadąc w stronę Wilkowic najechał na tył Opla Astry. Kolizja miała miejsce rejonie skrzyżowania z ulicą Stolarską.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG-1 w Bielsku-Białej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Trzy osoby trafiły do szpitala (kierowca i pasażerka Opla, oraz pasażerka Fiata).

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. W czasie działań służb przez ponad godzinę ruch na ulicy Żywieckiej w bielskich Mikuszowicach obywał się wahadłowo.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.