bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1720

Pracodawco! Czy jesteś gotowy na kontrolę Sanepidu i PIP?

Artykuł sponsorowany:

Jeśli jesteś pracodawcą, pamiętaj - stanowiska pracy, na jakie zatrudniłeś pracowników, wymagają odpowiedniego stroju. Ten z pozoru mało ważny szczegół w Twojej działalności okazuje się być bardzo istotny i niestety dość kosztowny dla pracodawcy po kontroli Sanepidu i PIP. Już teraz upewnij się, że dopilnowałeś wszystkich szczegółów związanych z normami i przepisami BHP w trosce o bezpieczeństwo swoich pracowników. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, fachowej i profesjonalnej pomocy przy zakupie odzieży i obuwia, udzieli Ci ją firma Fryda z Bielska-Białej - największy dystrybutor Firmy Kegel-Błażusiak.

Czy zdawałeś sobie sprawę, że nawet w kwestii ubioru Twoich pracowników diabeł tkwi w szczegółach? Czy wiedziałeś, że np. jeżeli Twój pracownik zajmuje się transportem, przeładunkiem, dostarczaniem towaru, rozdzielaniem sztuk mięsa, powinien używać butów z podnoskiem ochronnym: stalowym, lub lepszym - kompozytowym? To tylko jeden z przykładów, który pokazuje jak istotne bywają szczegóły, na które z reguły szkoda nam poświęcać nasz drogocenny czas.

Fryda


Jednak to pracodawca zatrudniając pracownika, w pełni świadomie ponosi odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. To na Twoich barkach spoczywa obowiązek podjęcia wszelkich starań zmierzających do zabezpieczenia pracowników przed działaniem niebezpiecznych i szkodliwych dla ich zdrowia i życia czynników występujących w środowisku pracy, a także zapewnienie higienicznych warunków podczas jej wykonywania. Reżim przepisów dotyczących ochrony pracy jasno wskazuje, że higiena i bezpieczeństwo warunków pracy należy do podstawowych obowiązków pracodawcy, a wszelkie koszty związane ze specjalnym ubiorem także w pełni ponosi pracodawca.

Dlatego też chcąc uniknąć poważnych problemów związanych z kontrolą BHP, już dzisiaj upewnij się, że dopilnowałeś istotnych szczegółów i dołożyłeś wszelkich starań, by Twoi pracownicy byli bezpieczni i spokojni o swoje zdrowie i życie podczas wykonywanej pracy.

Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w potrzebną odzież oraz obuwie robocze i ochronne, nie wiesz na co zwrócić uwagę, potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, rzetelnej obsługi oraz szybkiej realizacji potrzebnego zamówienia, zachęcamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Fryda, które w swojej ofercie posiada:


Przedsiębiorstwo Fryda jest jednym z najstarszych i największych dystrybutorów Firmy Kegel-Błażusiak. Swoją działalność rozpoczęli w 1998 roku a obecnie prowadzą sprzedaż w dwóch punktach sprzedaży oraz przez Internet. Długoletnie doświadczenie w branży, zaangażowanie a także profesjonalne i indywidualne podejście do klienta jest ich dużym atutem i przyciąga wielu zadowolonych klientów.

Fryda


Firma posiada własne wzory a także realizuje indywidualne zamówienia klientów przy zamówieniach hurtowych. Ze względu na skalę działania firma Fryda może zaproponować nam atrakcyjne ceny co sprawia, że niewątpliwie jest bardzo konkurencyjna na rynku polskim. Istotny szczegół stanowią ich własne magazyny, które pozwalają na błyskawiczną realizację zamówień.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem firmy Fryda partnerem firmy Kegel-Błażusiak:
Oddział Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 91 - wjazd na parking od ulicy Krasickiego
www.fryda.com.pl
Telefon: 881 703 703, 33 822 95 85
E-mail: bielsko@fryda.com.pl

Pracujemy:
Poniedziałek - Piątek: 8 -17
Sobota: 8 -14

FRYDA

43-300 Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 91

tel. 33 822 95 85
kom. 881 703 703