bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2563

Ulica w ścisłym centrum miasta zostanie przebudowana

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Adama Mickiewicza na odcinku od placu Bolesława Chrobrego do ulicy Henryka Sienkiewicza wraz z wykonaniem izolacji pionowej fundamentów Teatru Lalek Banialuka.

mickiewicza
Ulica Mickiewicza w Bielsku-Białej · fot.


Inwestycja składa się z dwóch części. Pierwsza dotyczy przebudowy ulicy Adama Mickiewicza od placu Bolesława Chrobrego do ulicy Henryka Sienkiewicza w Bielsku-Białej, w tym m. in. przebudowy ulicy w pełnej konstrukcji jezdni, wymianę podbudów, wymianę nawierzchni z bruku klinkierowego na odcinku ok. 210 m, przebudowę ciągów pieszych, przebudowę odwodnienia drogowego oraz zabezpieczenie i regulację urządzeń infrastruktury technicznej.

Drugą częścią zamówienia jest wykonanie na rzecz Teatru Lalek Banialuka izolacji pionowej ściany fundamentowej i instalacji uziemienia budynku teatru od ulicy Adama Mickiewicza.

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie miał 90 dni na zrealizowanie wszystkich prac.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.