Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2018
  • 22 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 16542

Na bielskim Rynku po raz kolejny odbył się Festiwal Czekolady

W weekend Bielsko-Biała ponownie stało się czekoladową stolicą Polski. Wszystko za sprawą Festiwalu Czekolady i Słodkości, który po raz kolejny odbył się na bielskim Rynku!

Festiwal Czekolady w Bielsku-Białej - 21.04.2018 · fot.


W tym roku na Festiwalu Czekolady i Słodkości w Bielsku-Białej oprócz czekoladowych i cukrowych łakoci, organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji i wydarzeń. Odbyły się m.in. warsztaty z edukacji żywieniowej. Trenerzy pokazali rodzicom i ich dzieciom, że to co słodkie może być też zdrowe.

Festiwal Czekolady w Bielsku-Białej - 21.04.2018

Loading...


Ale żeby nie przesadzić z odczarowywaniem słodyczy, to dla równowagi czekała na wszystkich łasuchów fontanna czekolady, cukierkowa foto budka, warsztaty robienia lizaków oraz warsztaty kulinarne z pieczenia i dekorowania babeczek, tortów i ciasteczek.

W ramach Festiwalu Czekolady i Słodkości odbył się również konkurs przygotowywania tortów, akcja krwiodawstwa, warsztaty plastyczne i muzyczne, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami.

ab, sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA