Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2018
  • 11 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 10080

[WIDEO] Prace rozbiórkowe na terenie Stalownika

Na początku kwietnia rozpoczęły się prace rozbiórkowe na terenie Stalownika. Burzona jest część administracyjna kompleksu byłego szpitala przy ulicy Stalowej.Na początku marca br. właściciel kompleksu byłego szpitala przy ulicy Stalowej złożył wniosek o pozwolenie na rozbiórkę części administracyjnej wraz z przewiązką o kubaturze 1431 m3.

29 marca Urząd Miejski w Bielsku-Białej wydał pozytywną decyzję, a właściciel szybko wziął się do roboty. Od początku kwietnia na terenie Stalownika prowadzona jest rozbiórka budynków, które kiedyś stanowiły zaplecze administracyjne szpitala.

To kolejne prace rozbiórkowe na terenie dawnego szpitala. Trzy lata temu wyburzono budynki kotłowni, prosektorium oraz szpitalnej pralni, które znajdowały się poniżej budynku głównego.

Prace rozbiórkowe na terenie Stalownika - 07.04.2018 · fot.


Właścicielem byłego kompleksu szpitalnego jest biznesmen Tomasz Żarnecki, który w 2005 roku kupił obiekt od Urzędu Marszałkowskiego za 2 mln złotych.

Biznesmen z Podhala jest bardzo aktywny na rynku nieruchomości, jednak działa również w handlu (Apteka Centrum, Galeria Handlowa Gorce, IMMO). Jest również udziałowcem białostockiej spółki Europegas produkującej instalacje LPG. Z danych KRS wynika, że suma przychodów spółek powiązanych z Tomaszem Żarneckim wyniosła w ostatnich latach ponad 30 mln zł.

WIDEO: www.naddachami.pl

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA