Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3018

Fontanna wymaga remontu. Neptun bez trójzębu, odpada obudowa

W miniony weekend piękna pogoda przyciągnęła wielu mieszkańców miasta oraz turystów na bielską starówkę. W centralnym punkcie Rynku, czyli na fontannie Neptuna, nasz czytelnik zauważył odpadającą płytę granitową. Ponadto sam Neptun ciągle nie doczekał się trójzębu, który został oderwany przez wandala na początku 2018 roku.

fontanna neptuna
Fontanna wymaga remontu. Neptun bez trójzębu, odpada obudowa · fot.


- Dziś na ZWM zobaczyłem taką odpadającą płytę z kamienia. Waży chyba z 50 kg. Wokół bawi się sporo dzieci więc to bardzo niebezpieczne. Wiecie może gdzie to można zgłosić? Żeby ktoś to zabezpieczył zanim dojdzie do tragedii - informuje nasz czytelnik, który nadesłał zdjęcia rozpadającej się obudowy fontanny z płyt granitowych.

Okazuje się, że Neptun ciągle nie ma trójzębu. Sytuacja ma się zmienić w ciągu najbliższych dni, o czym przekonuje rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. - Wydział Gospodarki Miejskiej w ciągu najbliższych dni ma przystąpić do prac remontowo-konserwacyjnych. W trakcie robót na miejsce wróci także trójząb - poinformował Tomasz Ficoń.

Przewiduje się, że bielskie fontanny zostaną uruchomione 28 kwietnia.

fontanna neptuna
Fontanna wymaga remontu. Neptun bez trójzębu, odpada obudowa · fot.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA