bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2621

Proecology: Jak skutecznie zmniejszyć rachunki za prąd?!

Artykuł sponsorowany:

Szukasz rozwiązania jak zaoszczędzić na energii elektrycznej? Szukasz możliwości, które pomogłyby Ci zmniejszyć Twoje koszty do minimum? Kupujesz ledowe oświetlenia, kontrolujesz częstotliwość pracy urządzeń elektrycznych w Twoim domu, jednak wszystkie Twoje starania okazują się niewystarczające, by Twój rachunek za prąd był zadowalający? Pomożemy Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania, godnego technologii XXI wieku.

Proecology
fot.


Czy słyszałeś już o wykorzystywaniu energii odnawialnej, jaką jest m.in. instalacja fotowoltaiczna? Obecnie jest to najbardziej innowacyjne źródło takiej energii. Wiedzie prym za granicą i staje się coraz bardziej doceniane w Polsce.

Liderem na rynku polskim jest prężnie działająca marka Proecology Buildings, która wykorzystując ogromną wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm własnych fachowców i podwykonawców, stwarza ogromne możliwości, dzięki którym możemy maksymalnie zmniejszyć koszty eksploatacyjne w naszych domach i jednocześnie mieć czyste sumienie, że nasze życie biegnie w zgodzie z naturą i nie zanieczyszcza środowiska.

Zaletą odnawialnych źródeł energii jest bezobsługowy system, bezpieczeństwo zasilania, inwestycja w instalację (urządzenia) a nie w energię elektryczną.

Czym są instalacje fotowoltaiczne i jakie korzyści przynoszą?
Moduły fotowoltaiczne to ogniwa solarne, które przetwarzają promienie słoneczne w energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna jedyne czego potrzebuje to światło dzienne, w związku z tym produkuje prąd od samego świtu i dzięki temu ma bardzo niski próg startowy. Jak wiemy słońce jest jedynym niewyczerpanym i ekologicznym źródłem energii, które co najważniejsze świeci za darmo i każdy może z niego korzystać. Aby powstała instalacja fotowoltaiczna, wystarczy na dachu naszego domu lub w ogródku zamontować moduły fotowoltaiczne i połączyć je przewodami elektrycznymi, a następnie podłączyć do falownika. Tak niewiele potrzeba, żeby we własnym domu stać się producentem własnej energii elektrycznej, a co najważniejsze - darmowej energii elektrycznej!

Proecology - farma fotowoltaiczna 10kw


Prąd z inwertera* różni się od prądu z sieci wyższą częstotliwością, co umożliwia w pierwszej kolejności wykorzystanie prądu z instalacji fotowoltaicznej. W momencie, gdy w instalacji fotowoltaicznej powstanie nadmiar prądu, jest on przekazywany za pomocą licznika dwukierunkowego do naszego dostawcy energii elektrycznej (za opłatą - co powoduje szybszy zwrot inwestycji). Może powstać sytuacja, kiedy w naszej instalacji fotowoltaicznej powstanie niedobór prądu, wtedy korzystamy z energii dostarczanej nam przez naszego dostawcę energii elektrycznej (sieć publiczna).

W ramach inwestycji fotowoltaicznych Proecology Buildings kompleksowo zarządza projektem. W zależności od potrzeb, pomaga w pozyskaniu odpowiedniego wsparcia finansowego, jak również bankowego na realizację inwestycji.

Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących inwestycji fotowoltaicznej, zapraszamy do kontaktu, wówczas umówimy spotkanie, na którym przedstawimy naszą ofertę, wybierając najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Więcej propozycji oraz bieżące nowinki można zobaczyć na profilu www.facebook.com/proecology

---

Proecology Buildings
ul. Legionów 227
Czechowice-Dziedzice

Tel. 666698666
Tel. 502391367

email: proecologyspzoo@gmail.com
www.proecology.pl

Lokalizacja:* Inwerter - urządzenie przetwarzające prąd z instalacji fotowoltaicznej do napięcia nominalnego 230 V i częstotliwości 50 Hz.