bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2838

[ZDJĘCIA] Liderka Nowoczesnej spotkała się z bielszczanami

W piątkowy wieczór w Bielsku-Białej gościła liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Mówiła o konieczności rozliczenia partii rządzącej i potrzebie współpracy opozycji.

Liderka Nowoczesnej w Bielsku-Białej - 06.04.2018 · fot.


Niespełna setka sympatyków Nowoczesnej przez blisko dwie godziny miała możliwość wysłuchania propozycji programowych partii oraz zapoznania się ze strategią Nowoczesnej w nadchodzących wyborach samorządowych. Katarzyna Lubnauer przyjechała do Bielska-Białej na zaproszenie wiceprzewodniczącego kubu Poselskiego Nowoczesnej, bielskiego posła Mirosława Suchonia oraz lokalnych działaczy Nowoczesnej.

Nie zabrakło tematów kontrowersyjnych, takich jak przyznanie członków rządu wysokich nagród, konieczność szybkiego przyjęcia euro, czy też propozycja zastąpienia rządowego programu 500+ przygotowanym przez Nowoczesną programem "Aktywna rodzina" obejmującym większą liczbę rodzin. Lubnauer zapowiedziała również rozliczenie polityków partii rządzącej za przypadki łamania prawa.

Dużą część spotkania zdominowało omówienie strategii Nowoczesnej w mających odbyć się jesienią wyborach samorządowych. Katarzyna Lubnauer podkreśliła, że Nowoczesnej udało się zawiązać koalicję z PO w wyborach do sejmików wojewódzkich. Nowoczesna będzie miała wspólne listy z PO we wszystkich 85 okręgach wyborczych, a w 20 z nich zapewniła sobie pierwsze miejsca na listach.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.