bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 5507

[ZDJĘCIA] Ponowne otwarcie sklepu po generalnym remoncie

W sobotę 7 kwietnia nastąpi ponowne otwarcie sklepu ALDI przy ulicy Trzech Diamentów 1. Sklep został przebudowany i zmodernizowany. W dniu otwarcia klienci skorzystają z promocji specjalnych, degustacji flagowych produktów ALDI oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci. Przebudowa ta zamyka cykl przebudów w Bielsku-Białej. Zapoczątkowała go przebudowa marketu przy ul. Żywieckiej 80 w sierpniu ubiegłego roku. Z kolei w październiku otwarto po przebudowie sklep przy ulicy Cieszyńskiej 11.

Sklep ALDI po generalnym remoncie · fot.


- Pozytywne reakcje naszych klientów odwiedzających zmodernizowane sklepy ALDI przy ulicy Cieszyńskiej i Żywieckiej potwierdzają, że zmiany w naszych sklepach są odpowiedzią na oczekiwania bielszczan. Tym samym kończymy cykl przebudów w Bielsku, jednak to nie koniec ciągłego udoskonalania naszej sieci - komentuje Helena Chmielowiec, Kierownik Rejonu.

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepu, zrewitalizowano okoliczne tereny zielone, a także utworzono blisko wejścia do sklepu 2 miejsca parkingowe, dedykowane rodzinom z dziećmi. Odświeżono też miejsca parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Sklep ALDI po generalnym remoncie · fot.


W trakcie otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji. Będą mogli skorzystać z promocji cenowych sięgających niemal 35%, wziąć udział w degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11-19.

Dane dotyczące sklepu: Łączna powierzchnia sklepu wynosi około 940 m2. Sklep otwarty jest w godzinach 08.00-21.00 od poniedziałku do soboty oraz 09.00-18.00 w pracujące niedziele.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.