bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 5260

[ZDJĘCIA] Wyciek gazu w Pisarzowicach. Interwencja służb

Policja, pogotowie gazowe i sześć zastępów straży pożarnej interweniowało w związku z wyciekiem gazu na terenie prywatnej posesji w Pisarzowicach przy ul. Bielskiej. Do zdarzenia doszło około godziny 12:30.

Wyciek gazu w Pisarzowicach - 4.04.2018 · fot.


Jak udało się nam dowiedzieć doszło do rozszczelnienia przyłącza gazowego na terenie prywatnej posesji. Wyciek był spory i ze względów bezpieczeństwa zamknięto ulicę Bielską. Pracownicy pogotowia gazowego wraz ze strażakami odsłonili warstwę ziemi, zlokalizowali uszkodzony odcinek rury i zneutralizowali zagrożenie.

W czasie działań służb kierowcy podróżujący przez Pisarzowice byli kierowani na prowizorycznie zorganizowane objazdy. Utrudnienia w ruchu trwały około 45 minut. Ulica Bielska w Pisarzowicach to bardzo ruchliwa arteria i każde ograniczenie ruchu wiąże się ze sporymi kłopotami dla kierowców. Na szczęście udało się uniknąć dużych korków.

Miejsce zdarzenia: Pisarzowice, ul. Bielska

sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.