Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1626

Rozlicz bezpłatnie PIT w Galerii Sfera. Wspólna akcja galerii i ministerstwa

Za nami:

W jaki sposób prawidłowo wypełnić deklarację podatkową? Z których ulg można skorzystać? Jak skutecznie przekazać 1% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego? Na te i inne pytania odpowiedzą doradcy z urzędu skarbowego podczas corocznej akcji "Szybki PIT" w Galerii Sfera w dniach 6-7 kwietnia, w godz. 12.00 - 20.00 w foyer Galerii Sfera II.

szybki pit
Rozlicz bezpłatnie PIT w Galerii Sfera. Wspólna akcja galerii i ministerstwa · fot.


Szybki PIT to akcja ogłoszona przez Ministerstwa Finansów, która pomaga podatnikom rozliczać roczne zeznania podatkowe. Dzięki pomocy wykwalifikowanych urzędników można w szybki i prosty sposób złożyć rozliczenie przez Internet. To duża oszczędność czasu i pieniędzy - deklarację PIT można wysłać przy okazji codziennych zakupów.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy odwiedzający Galerię Sfera- szczególnie osoby starsze lub te, które deklarację podatkowa wypełniają po raz pierwszy. Doradcy udzielą szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok, wyjaśnią wszystkie wątpliwości związane z wypełnieniem poszczególnych pól oraz poinformują o możliwościach skorzystania z ulg podatkowych.

Aby skorzystać ze wsparcia wszyscy zainteresowani powinni mieć ze sobą:
  • dokumenty świadczące o dochodach uzyskanych w 2017 roku (np. PIT 11),
  • rozliczenie PIT za rok 2016 lub dokładną kwotę uzyskanego wówczas przychodu,
  • potwierdzenia wydatków uprawniających do skorzystania z ulg podatkowych,
  • dokument tożsamości umożliwiający identyfikację w systemie e-Deklaracje.


Co najważniejsze, eksperci pomogą wprowadzić PIT-a do systemu e-Deklaracje i wysłać go przez Internet do właściwego urzędu skarbowego. Osoby rozliczające się na miejscu otrzymają także urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania (UPO).

Stanowiska akcji będą zlokalizowane w foyer Galerii SFERA II. Udział w akcji jest bezpłatny.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA