bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2190

Forever Witamin&Beauty Party - witaminowa promocja

Artykuł sponsorowany:

Forever Witamin&Beauty Party to pierwsze wydarzenia typu „botoks party” na Podbeskidziu, organizowane przez ForeverLife Clinic Centrum Medyczne mieszczące się w Bielsku-Białej przy ulicy Kazimierza Wielkiego 26. Botoks Partys są popularną formą eventów w klinikach medycyny estetycznej największych miast Polski i świata, podczas których można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej w promocyjnych cenach.

ForeverLife


Podczas Forever Witamin&Beauty Party wszystkie oferowane zabiegi z zakresu kroplówek witaminowych, medycyny estetycznej oraz kosmetologii twarzy i ciała są dostępne w promocyjnych cenach już od pojedynczego zabiegu. Pacjenci mają również możliwość skorzystania z gratisowych darmowych zabiegów modelujących ciało. A to wszystko w przyjaznej atmosferze, przy pysznym poczęstunku oraz filiżance kawy lub herbaty.

ForeverLifeForeverLife Clinic proponuje teraz całkowitą NOWOŚĆ - innowację na polskim rynku - połączenie siły zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii z siłą działania kroplówek witaminowych, uzyskując intensyfikację efektów zabiegów medycyny estetycznej oraz skrócenie czasu rekonwalescencji po zabiegu.

Metoda infuzji dożylnej charakteryzuje się:
  • bezpieczeństwem,
  • natychmiastowym efektem,
  • 100-procentową wchłanialnością,
  • krótkim czasem podania,
  • certyfikowaną jakością składników
  • oraz przewagą nad podaniem drogą doustną.


Weź udział w pierwszym Botoks Party na Podbeskidziu!
Nie czekaj! Zadzwoń już dziś!
tel. 608 066 110
link do wydarzenia na Facbebooku

ForeverLife Clinic to centrum medyczne na Podbeskidziu, którego celem jest poprawa jakości życia oraz przyspieszenie procesów regeneracji organizmu poprzez uzupełnienie witamin, minerałów, mikro- i makroelementów za pomocą kroplówek witaminowych.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół ForeverLife Clinic

--
ForeverLife Clinic
Kazimierza Wielkiego 26
43-300 Bielsko-Biała
www.foreverlifeclinic.pl/
tel: 608 066 110