bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 marca 2018
  • wyświetleń: 3200

Przetarg na zaprojektowanie rozbudowy ulicy Łagodnej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na wykonanie pełnozakresowej, pełnobranżowej i kompletnej dokumentacji projektowej obejmującej rozbudowę ulicy Łagodnej w Bielsku-Białej.

ulica Łagodna
Ulica Łagodna w Bielsku-Białęj · fot.


Zakres dokumentacji obejmuje trzy części:
  • Rozbudowę ul. Łagodnej na odcinku od zjazdu na teren osiedla (działka 702/140) do wiaduktu nad drogą ekspresową S1 w ciągu ulicy Langiewicza. W ramach rozbudowy ulicy Łagodnej zaprojektowany zostanie nowy odcinek jezdni dwukierunkowej o długości około 450 metrów wraz ze ścieżką rowerową o szerokości 2 metrów.
  • Przebudowę ulicy Langiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą Łagodną do wiaduktu nad drogą ekspresową S1 o orientacyjnej długości około 330 metrów.
  • Sporządzenie koncepcji projektowej rozbudowy ulicy Łagodnej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Langiewicza do ulicy Żywieckiej z uwzględnieniem budowy ścieżki rowerowej.


Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie miał 210 dni na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy ulicy Łagodnej.

łagodna
Orientacyjny zakres rozbudowy ulicy Łagodnej i przebudowy ulicy Langiewicza · fot.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.