Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 marca 2018
  • wyświetleń: 4338

[ZDJĘCIA] Coraz bliżej otwarcia kolejnego pawilonu szpitala

Zakończyły się prace remontowe prowadzone na I piętrze szpitalnego pawilonu nr 5, które zostało zaadaptowane na potrzeby Całodobowego Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży.

Remont pawilonu nr 5 Szpitala Pediatrycznego · fot.


Umowę na kolejny etap modernizacji pawilonu nr 5 z firmą budowlaną z Kobiernic podpisano w październiku ubiegłego roku. Zakres prac obejmujących I piętro budynku przewidywał między innymi wykonanie nowej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej oraz przebudowanie wszystkich pomieszczeń tak, aby zgodnie z projektem, odpowiadały potrzebom nowego oddziału, który w przyszłości będzie tam funkcjonował.

W ramach prowadzonej modernizacji wykonano również wszystkie niezbędne prace wykończeniowe, takie jak położenie tynków i płytek, malowanie, ułożenie nowej wykładziny podłogowej, zamontowanie nowych futryn i drzwi, zainstalowanie oświetlenia czy tak zwany biały montaż. Remont kosztował około 750 tysięcy zł.

- Przewidziany w umowie prace zakres prac remontowych został zrealizowany. Teraz pozostaje nam czekać na odbiór tych pomieszczeń przez straż pożarną, sanepid oraz powiatowego inspektora nadzoru budowlanego. Jeżeli ich ocena wypadnie pozytywnie, w co mocno wierzymy, to obiekt będzie formalnie gotowy do nowej roli. Pozostanie wówczas tylko zakup i montaż mebli, do czego zresztą już się przygotowujemy - informuje Czesław Kapała, zastępca dyrektora Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej do spraw administracyjno-technicznych.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA