bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 marca 2018
  • wyświetleń: 1552

Kompletnie pijany motocyklista jechał ulicami Czechowic-Dziedzic

Aż 7 nietrzeźwych kierujących zatrzymali w minioną sobotę mundurowi. Rekordzista, kierujący motocyklem, miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Zatrzymani stracili już prawa jazdy. Za jazdę "na podwójnym gazie" grozi im teraz do 2 lat więzienia.

Niechlubnego rekordzistę ujęli czechowiccy strażnicy miejscy. 33-latek kierujący motocyklem został zatrzymany tuż przed 17.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Wyspiańskiego. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladami.

Tuż przed 9.00 w Zabrzegu na ul. Janoszka, policjanci z drogówki zatrzymali 67-letniego kierowcę jeepa, który utracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie przydrożnej posesji. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 2 promili alkoholu.

Około 15.30 w Grodźcu, świadek ujął i przekazał w ręce policjantów kierującego oplem, który doprowadził do kolizji z volkswagenem. Badanie wykazało, że 35-letni kierowca opla miał w organizmie prawie 1,9 promila alkoholu. Tuż po 13.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Targowej, policjanci z drogówki zatrzymali 43-letniego kierowcę jeepa, który uczestniczył w kolizji z seatem. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu.

Około 1.30 w nocy na bielskiej ul. Żywieckiej, patrol z drogówki zatrzymał 35-letniego kierowcę jeepa, który miał w organizmie 1,4 promila alkoholu. Informacje przekazane przez świadków przyczyniły się do zatrzymania dwójki kolejnych nietrzeźwych kierujących w Bielsku-Białej na ul. Kolistej.

Zatrzymani stracili już uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Za jazdę "na podwójnym gazie" grozi im teraz do 2 lat więzienia. O ich dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.