Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 marca 2018
  • 24 marca 2018
  • wyświetleń: 4111

Znów będzie można otrzymać designerską torbę za surowce

Za nami:

24 marca w godz. 9.00-17.00, w filii Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (ul. Straconki 1) odbędzie się zbiórka surowców - makulatury, puszek aluminiowych i opakowań szklanych.

torba za surowce
Znów będzie można otrzymać designerską torbę za surowce · fot.


Fundacja Ekologiczna ARKA organizuje akcję, w której ekologiczne torby będzie można otrzymać za przyniesienie 20 kg makulatury lub szkła (butelki, słoiki), 40 aluminiowych puszek.

W tym roku hasło akcji brzmi „Wszystkie kolory recyklingu” i dlatego wspólnie z artystką Alicją Jakimow przygotowano torby w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym.

Oprócz tego organizatorzy będą mieli jeszcze specjalną edycją nowej torby Radia Bielsko oraz torbę przygotowaną przez ZGO Bielsko promującą zasadę 4R.

Partnerami akcji są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami, Galeria Bielska BWA oraz BBTS Bielsko-Biała.

Na uczestników czeka 1000 toreb! Surowce będą sprzedane, a za pozyskane środki kupione będą rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji rowerpomaga.pl.

torba za surowce

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA