Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 marca 2018
  • wyświetleń: 3424

[ZDJĘCIA] Dochód ze sprzedaży kalendarza trafił do Oli Trznadel

8 marca podsumowano akcję charytatywną sprzedaży kalendarza "Barbara Grubka Photo & I love BB", z którego dochód został przekazany Oli Trznadel. Dziewczynka od 14. miesiąca życia zmaga się z Młodzieńczym Idiopatycznym Zapaleniem Stawów.

Wizyta u Oli Trznadel - 08.03.2018 · fot.


- Mieliśmy okazję poznać osobiście Olę i jej mamę oraz przekazać kwotę jaką udało się zebrać przy sprzedaży kalendarza. Wizyta była tym bardziej miła, że oprócz pieniążków mogliśmy podarować Oli także dużo dziecięcych fantów, które sprezentowały lokalne firmy i organizacje. Był ręcznie wydziergany królik przytulak, bielskie ciuszki, wyprawka na spacery terenowe, puzzle, kolorowanki, odblaski, bielski Reksio w postaci pluszowej, papierowej i elektronicznej - poinformowała Barbara Grubka, autorka zdjęć na kalendarzu.

Obok prezentów, które otrzymała Ola, organizatorzy akcji przekazali 2000 złotych na dalsze leczenie dzielnej dziewczynki. Organizatorzy akcji przesyłają podziękowania dla wiosennych Mikołajów za fantastyczne prezenty: Ilovebb.pl, Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy, Bielskie Drogi, Wild Root. Portal bielsko.info już tradycyjnie objął patronat medialny nad kalendarzową akcją.

Wizyta u Oli Trznadel - 08.03.2018
Wizyta u Oli Trznadel - 08.03.2018 · fot.


Olę możecie wspierać cały rok poprzez:

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA