Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 marca 2018
  • wyświetleń: 2595

53. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Za nami:

W dniach 23-25 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem odbędą się 53. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "TWÓJ DOM 2018".

targi budownictwa
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w hali pod Dębowcem[zdjecie=16406] · fot.


Ze względu na zainteresowanie ze strony klientów planujących remont czy modernizację wnętrza oraz upiększanie otoczenia domu, dotychczasowa formuła targów budownictwa została rozszerzona o dotatkowe branże i tematy targowe, takie jak wyposażenie i aranżacje wnętrz oraz aranżacje ogrodów.

Po raz kolejny na targi organizatorzy zapraszaj profesjonalistów, inwestorów, osób planujących budowę, remont bądź modernizację budynku czy mieszkania.

Nie zabraknie stoisk prezentujących innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania. W ramach Strefy Dobrych Wnętrz prezentowane będą meble, artykuły dekoracyjne, nowoczesne akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dla miłośników ogrodów przygotowaliśmy architekturę ogrodową, meble ogrodowe do relaksacji, ciekawe rośliny i akcesoria ogrodowe.

Zapraszamy na 53. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "TWÓJ DOM 2018". Portal bielsko.info tradycyjnie objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Pobierz bezpłatny bilet.

targi budownictwa
fot.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA