bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 marca 2018
  • 19 marca 2018
  • wyświetleń: 1103

W drugiej połowie marca zacznie się "Wiosna na Orliku 2018"

Za nami:

19 marca ruszają zajęcia w ramach akcji "Wiosna na Orliku 2018". Miejscem rekreacyjnych wydarzeń będzie stadion lekkoatletyczny przy ulicy Juliusza Słowackiego.

Stadion lekkoatletyczny · fot.


W programie zaplanowano warsztaty z lekkoatletyki dla dzieci między 10 a 14 rokiem życia. Nie zabraknie również zajęć piłkarskich dla najmłodszych adeptów futbolu.

W czwarty dzień tygodnia będą się odbywały "Czwartki biegowe" mające na celu m.in. przygotowanie wszystkich chętnych do występu w Biegu Fiata. Będzie także możliwość rozpoczęcia swojej przygody z bieganiem w grupie dla początkujących. Ten cykl zajęć rozpocznie się już 8 marca.

Seniorzy będą mogli uczestniczyć między innymi w zajęciach nordic walking, gry w boule czy ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Wszystkie zajęcia będą odbywały się pod kierunkiem instruktorów Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w akcji "Wiosna na Orliku 2018". Ilość miejsc ograniczona.

orlik

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.