bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 marca 2018
  • 5 marca 2018
  • wyświetleń: 3144

Ekipa z Bielska-Białej wydała grę. "Symmetry" zabierze nas w kosmos

Bielski producent gier Sleepless Clinic pod koniec lutego wydał swój najważniejszy dotychczas tytuł o nazwie "Symmetry". Gra dostępna jest na kilku platformach i zebrała już pierwsze recenzje. Czy bielszczanie powtórzą sukces innych polskich firm z branży elektronicznej rozrywki?

Symmetry
Gra "Symmetry" bielskiego studia Sleepless Clinic


- Badawczy statek kosmiczny dociera na opuszczoną planetę. Tutaj nic nie jest takim, jakim się początkowo wydaje, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Czy załoga zdoła przetrwać i wrócić do domu? - w ten sposób producent zachęca do zakupienia gry "Symmetry" na popularnej wśród "pecetowców" platformie Steam."Symmetry" to najnowsze i największe dzieło ekipy z Bielska-Białej. Branżowa prasa już dziś dostrzega, że nasz rodzimy deweloper obrał sobie ścieżkę wytyczoną wcześniej przez warszawskie 11 bit studios. To zasłynęło genialnym "This War of Mine". Czy "Symmetry" osiągnie podobny sukces?

Czasopismo "Pixel" grę "Symmetry" oceniło na 64/100, czyli jako "interesująca i godną polecenia fanom gatunku". - Symmetry jest całkiem zgrabną, ale bardzo krótką strategią nastawioną na przetrwanie, z oryginalną oprawą graficzną - czytamy w recenzji. W podsumowaniu pojawia się dopisek "Ciekawa historia i wiele dobrych rozwiązań".

Symmetry
Gra "Symmetry" bielskiego studia Sleepless Clinic


Poza "pecetami", gra została wydana także na platformy Apple, Xbox One oraz Playstation 4. Można w nią grać w językach polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim rosyjskim, czeskim, węgierskim, a nawet japońskim czy chińskim. To oznacza, że grono potencjalnych odbiorców jest dość duże. A może Wam udało się już przetestować "Symmetry"? Jeśli tak, to jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń.

Oskar Piecuch / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.