bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1434

To nie będą "białe święta", w tym roku będzie nawet 9 stopni Celsjusza

Jeżeli tęsknicie za białymi świętami, pełnymi śniegu na ulicach, to niestety synoptycy mają złą wiadomość - w tym roku białego puchu nie będzie, ba, w naszym regionie temperatury będą wyższe niż w poprzednich latach.

choinka, rynek
fot.


W prognozach IMGW na świąteczne dni słowo "śnieg" nie pojawia się ani razu. W Wigilię będzie pochmurno, a temperatura osiągnie nawet 9 stopni. Również w nocy (co ważne dla wybierających się na pasterkę) prawdopodobnie będzie ona dodatnia. Jedyne opady, których spodziewają się tego dnia synoptycy, to słaby deszcz.

25 grudnia niebo również będzie zachmurzone, a rano za oknem może popadać deszcz. Słupki rtęci na termometrach będą pokazywać od 2 do 7 stopni. Do zera temperatura może spaść w nocy z poniedziałku na wtorek. I tak rozpocznie się najchłodniejszy dzień Bożego Narodzenia. Według prognoz zza chmur wyjrzy wtedy słońce.

new / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.