bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3423

[ZDJĘCIA] Kolizje na drodze S-52 w Świętoszówce i Grodźcu

Dziś około godziny 12.20 na drodze S-52 w Świętoszówce, na pasie w kierunku Bielska-Białej, doszło do zderzenia ciężarówki i busa. Chwilę później w korku doszło do kolejnego zderzenia. Korek sięgał Skoczowa w powiecie cieszyńskim. Utrudnienia trwały do godziny 15.30.

Zderzenie ciężarówki i busa w Świętoszówce - 22.12.2017 · fot.


Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 12.20 na jezdni w stronę Bielska-Białej. Kierowca samochodu ciężarowego najechał na tył dostawczego Mercedesa, który uderzył w barierki. Nikomu nic poważnego się nie stało, ale z samochodu dostawczego wysypał się złom i drobne elementy metalowe. Trwa sprzątanie jezdni.

Zaledwie pół godziny później na drodze S-52 w Grodźcu, na pasie w kierunku Bielska-Białej doszło do zderzenia busa Renault Master i samochodu osobowego Renault Captur. Jak się okazuje kierowca dostawczego auta nie zauważył, że jadąca przed nim samochodem osobowym kobieta, zaczęła hamować przed korkiem, który utworzył się po kolizji w Świętoszówce. Doszło do groźnego najechania na tył, które skutkowało całkowitą blokadą drogi ekspresowej w stronę Bielska-Białej. Na szczęście obeszło się tylko na rozbitych samochodach.

Zderzenie busa i osobówki w Grodźcu - 22.12.2017 · fot.


Miejsca kolizji: droga S-52 na granicy pow. bielskiego i cieszyńskiego

BM, sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.