bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2106

29-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 29-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką. Sprawca odpowie też za groźby. Bielszczanin został zatrzymany przez policjantów z komisariatu III. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął kłótnię ze swoją matką, w czasie której groził kobiecie śmiercią. Jak się okazało, 29-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychiczne nad swoją matką.

Policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, sprawca usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.