bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 grudnia 2017
  • wyświetleń: 9805

Duża awaria energetyczna w mieście, spora część mieszkańców bez prądu

Do pożaru w rozdzielni elektrycznej przy ul. Orzeszkowej doszło około godziny 8:30. Na miejscu zdarzenia interweniują trzy zastępy straży pożarnej. Duża część mieszkańców w Bielska-Białej nie ma prądu. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 11:00.

Pożar w rozdzielni elektrycznej ul. Orzeszkowej
fot.


Strażacy musieli siłowo otworzyć drzwi rozdzielni, ponieważ na miejscu nie było pracowników pogotowia energetycznego. Udało się zapobiec rozprzestrzenieniu pożaru. Jak udało się nam dowiedzieć w rozdzielni elektrycznej przy ul. Orzeszkowej, paliły się izolatory na powierzchni około jednego metra kwadratowego.

Prądu nie ma w wielu dzielnicach Bielska-Białej. Jak udało się nam dowiedzieć, dostawca energii czyli firma TAURON Dystrybucja S.A. planuje usunięcie awarii przed godziną 11:00. Prądu nie ma część mieszkańców Kamienicy, Starego Bielska, Aleksandrowic, Osiedla Wojska Polskiego, Osiedla Beskidzkiego, Osiedla Słonecznego i Osiedla Polskich Skrzydeł. Nie działa sygnalizacja świetlna na wielu skrzyżowaniach!

sid / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.