bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 grudnia 2017
  • wyświetleń: 4308

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa w Jaworzu koło amfiteatru, kobieta w szpitalu

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:40 w Jaworzu na ul. Wapienickiej nieopodal amfiteatru. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zderzenie dwóch osobówek w Jaworzu na ul. Wapienickiej - 11.12.2017 · fot.


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 33-letni kierujący Fordem Focusem podczas wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Mazdą 6, którą prowadził 46-letni mężczyzna. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol drogówki.

Pasażerka Forda została przewieziona do szpitala z podejrzeniem poważnego urazu. Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Droga została zablokowana na ponad godzinę, co praktycznie odcięło od świata część mieszkańców Jaworza. W tym samym czasie na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej tuż przy granicy z Jaworzem, doszło do zerwania trakcji elektrycznej w pobliżu stacji benzynowej. Straż pożarna zamknęła drogę w związku z podejrzeniem wybuchu gazu. Tę awarię pracownicy pogotowia energetycznego, usuwali kilka godzin. Oba zdarzenia nastąpiły w podobnym czasie i dwie równoległe drogi były zablokowane w tym samym czasie.

Loading...


Po badaniach szpitalnych, lekarze wykluczyli poważny uraz i kobieta została wypisana do domu. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Miejsca obu zdarzeń

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.